Toybox Boykot Mu? Toybox Kimin? - Boykot Ürünleri

Toybox Boykot Mu? Toybox Kimin?

Toybox, İstanbul merkezli şekerleme markalarından biridir. Boykot listemizde bulunmamaktadır.
TELEGRAM
4.0/5 Oylar: 1
Özet
Toybox, İstanbul merkezli şekerleme markalarından biridir. Boykot listemizde bulunmamaktadır.
Bu markayı bildir

Tanım

Toybox, 1996 yılında kurulan ve TOYBOX Gıda Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti. bünyesinde yer alan bir markadır. Sakızlı, çikolatalı, gofretli ve şekerlemeli ürünleriyle tanınan bir lezzet durağıdır.

İstanbul’un güzide ilçesi Silivri’de yer alan fabrikasında, çocukların ve yetişkinlerin keyifle tükettiği oyuncaklar ve atıştırmalık ürünler üretir.

Toybox, İstanbul merkezli şekerleme markalarından biridir. Ürün yelpazesi içinde jöleli şekerlerden, renkli marshmallow’lara, eğlenceli sakızlardan, çikolata kaplı gofretlere kadar birçok lezzet bulunmaktadır.

Şirketin kökenleri 1996’ya kadar uzanır ve ilk adımlarını sakız üretimiyle atmıştır. 2000 yılında yenilikçi bir hamleyle oyuncak ve sakızı bir araya getirerek sektöre adını duyurmuştur. 2015 yılında Silivri’deki modern tesislerinde AR-GE çalışmalarını sürdürerek üretim teknolojisini geliştirmiş ve çeşitlendirmiştir. Çikolata ve gofret gibi ürünlere de yönelen şirket, Türkiye genelinde 8 merkeze sahiptir ve ürünlerini 80’den fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları