Mis Süt İsrail'i Destekliyor mu? - Boykot Ürünleri

Mis Süt İsrail’i Destekliyor mu?

TELEGRAM
5.0/5 Oylar: 1
Bu markayı bildir

Tanım

Mis Süt Ürünleri: Mis 2012’de de Yıldız Holding‘in bünyesine katılmıştır. Süt, peynir, yoğurt, ayran, tereyağı, dondurma gibi ürünleriyle faaliyet gösteren Mis gıdaları, Şok marketleri için özel olarak üretilmektedir. Boykot ürünleri arasında değildir!

Mis Süt Ürünleri, 1976 yılında İzmir’de kurulan bir süt ürünleri şirketidir. Şok marketleri için özel olarak üretilen Mis ürünleri, süt, peynir, yoğurt, ayran, tereyağı ve dondurma gibi geniş bir yelpazeye sahiptir.

Mis ürünleri, yüksek kalite ve lezzet standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Şok marketlerinin Türkiye’nin dört bir yanındaki mağazalarında bulunan Mis ürünleri, tüketiciler tarafından büyük beğeniyle karşılanmaktadır.

3 yorum "Mis Süt İsrail’i Destekliyor mu?"

  1. YASİN KARABIYIK diyorki:

    ŞOK Marketler MİS markasının kullanım haklarını almıştır. Yani fason üretim yapan herhangi bir marka ŞOK için MİS markalı üretim yapabilir. O yüzden üretici firmayı kontrol etmek gerek, çünkü bahse konu zincir marketler sürekli üreticiyi değişitebiliyor. Bu günlerde Gönenli diye bir firmaya üretim yaptırıyorken yarın birgün Danoneyede üretim yaptırabilirler.

  2. Neden boykotu 868 ile başlıyor? Normalde 869 ile başlaması gerekmiyor mu? Kafam karıştı.

  3. Müslümanlara bu kadar işkence ve canlarını acıtacak şekilde eziyet ediyorlar. Hiç anlamıyorum acaba neden israili destekliyosunuz? Lütfen bu ürünleri kaldırın çok içim açıyor!? Lütfen FİLİSTİNE DESTEK!!!! Ve şuan karşımda pepsi reklamı var lütfen onu da kaldırın!?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları