Starbucks Boykot mu? İsrail'i destekliyor mu? - Boykot Ürünleri

Starbucks Boykot mu? İsrail’i destekliyor mu?

Starbucks aynı zamanda İsrail için bağış toplama etkinliklerine de sponsorluk yapıyor. Starbucks, İsrail’in yanında olduğu belirtmiştir.
TELEGRAM
5.0/5 Oylar: 5
Özet
Starbucks aynı zamanda İsrail için bağış toplama etkinliklerine de sponsorluk yapıyor. Starbucks, İsrail’in yanında olduğu belirtmiştir.
Bu markayı bildir

Tanım

Starbucks İsrail malı mı?

Starbucks, Amerikalı kahve dükkânları zinciridir. Merkezi Seattle, Washington’dadır.

Starbucks, Amerika’nın çok uluslu bir kafe zinciridir. Starbucks, Afganistan ve Irak’taki ABD üslerinde ve Guantanamo Körfezi’ndeki yasadışı işkence merkezinde satış noktaları açmıştır. Starbucks aynı zamanda İsrail için bağış toplama etkinliklerine de sponsorluk yapıyor. Bu sebeple boykot ürünleri arasındadır. Howard Shultz, Starbucks hisselerinin en büyük özel sahibidir ve siber güvenlik girişimi Wiz’e yakın zamanda yapılan 1,7 Milyar Dolarlık yatırım da dahil olmak üzere İsrail ekonomisine büyük yatırımlar yapan sadık bir Siyonisttir. 9 Ekim’de Starbucks çalışanlarının içinde bulunduğu ‘Workers United’, Filistin’e dayanışma mesajı yollamıştı. Bu olayın ardından Starbucks, şirket imajını zedeleyip müşterilerde öfke yaratma iddiasıyla sendikaya dava açtı. Endüstri : Kafe Kurucu : Jerry Baldwin – Gordon Bowker – Zev Siegl Önemli İsimler: Howard Schultz (Başkan ve CEO) Genel merkezi :Seattle, Washington, ABD

Starbucks, İsrail’in yanında olduğu açıklamalarını medyadan kaldırmış ve şuanda İsrail’e destek vermediklerine dair yapılan açıklamaları yapsa da şirketin İsrail yanlısı olduğu, en büyük sahiplerinin Yahudi sermayeli Blackrock ve Vanguard olduğu bilinmektedir.


Starbucks Almayın
Starbucks Önermeyin
Starbucks’ta Çalışmayın

Alternatif Ürünler/Markalar Neler?

Henüz alternatif ürün tavsiyesi yok. Bize yardımcı olun!

Alternatif Öneri Gönder

Neden boykot edelim?

Starbucks boykot mu? Starbucks kimin? gibi sorulara bu sayfadan yanıt bulabilirsiniz.


Bu boykot’un daha geniş kitlelere yayılması ve farkındalık oluşturmak için lütfen sosyal medyada paylaşalım

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları