Perwoll Boykot mu? Perwoll Sahibi Kim? - Boykot Ürünleri

Perwoll Boykot mu? Perwoll Sahibi Kim?

Henkel, İsrail Endüstri 4.0 şirketi Feelit'e yatırım yapma kararıyla, kökleri İsrail'e dayanan bir şirkete açık olarak destek sağlamaktadır.
TELEGRAM
0/5 Oylar: 0
Geliştirici
Henkel
Özet
Henkel, İsrail Endüstri 4.0 şirketi Feelit'e yatırım yapma kararıyla, kökleri İsrail'e dayanan bir şirkete açık olarak destek sağlamaktadır.
Bu markayı bildir

Tanım

Perwoll, sıvı çamaşır deterjanı üreten bir marka olarak 1954 yılında Almanya merkezli Henkel şirketi tarafından kuruldu. 1990 yılında Türkiye pazarına girişiyle birlikte, Perwoll Türkiye’de hızla popülerlik kazanmaya başladı.

Henkel, İsrail Endüstri 4.0 şirketi Feelit’e yatırım yapma kararıyla, kökleri İsrail‘e dayanan bir şirkete açık olarak destek sağlamaktadır.

Perwoll, Türkiye’de üretilmektedir ve üretim süreci Türkiye’nin çeşitli bölgelerindeki fabrikalarda gerçekleştirilmektedir.

Henkel, Perwoll markası aracılığıyla Türkiye pazarında etkin bir rol oynamakla kalmayıp aynı zamanda İsrail teknolojisine yaptığı yatırımlarla da dikkat çekmektedir, bu da şirketin küresel düzeydeki etkisini göstermektedir.

Henkel, çok uluslu bir şirket olarak dünya genelinde 190’dan fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Henkel’in global başarısı, etkili pazarlama stratejileri ve sürdürülebilir iş modelleriyle birleşerek ortaya çıkmaktadır, böylece marka sadece Türkiye’de değil, dünya çapında tüketicilere ulaşmaktadır.


Boykot Ürünleri neler? tek tıkla sitemizden öğrenebilirsiniz.

Boykot listesi ürünlerini ana sayfadan arama kutucuğuna yazarak görebilirsiniz.

Alternatif Öneri Gönder


Neden boykot edelim? Kanıt – İtiraz Et


Boykotlarımızı maksimum etki için daha az sayıda şirket ve ürüne odaklıyoruz. Bu boykot’un daha geniş kitlelere yayılması ve farkındalık oluşturmak için lütfen aşağıdaki butonlarla paylaşın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları