Coffee Mate İsrail malı mı? İsrail'i destekliyor mu? - Boykot Ürünleri

Coffee Mate İsrail malı mı? İsrail’i destekliyor mu?

Coffee Mate sahibi Nestle, Osem’in çoğunluk hissesine sahip. Osem, İşgal Altındaki Filistin’de faaliyet gösteren İsrailli bir gıda üreticisidir.
TELEGRAM
0/5 Oylar: 0
Özet
Coffee Mate sahibi Nestle, Osem’in çoğunluk hissesine sahip. Osem, İşgal Altındaki Filistin’de faaliyet gösteren İsrailli bir gıda üreticisidir.
Bu markayı bildir

Tanım

Coffee Mate İsrail malı mı?

Coffee Mate, Nestle tarafından üretilen, toz, sıvı ve konsantre sıvı formlarda mevcut olan ve laktoz içermeyen bir kahve beyazlatıcı.

Coffee Mate, Nestle’ye ait bir hazır kahve markasıdır. Coffee Mate markasının sahibi Nestle, Osem’in çoğunluk hissesine sahip. Osem, İşgal Altındaki Filistin’de faaliyet gösteren İsrailli bir gıda üreticisidir. Bu sebeple boykot listesi içindedir. Ürün Glendale, Kaliforniya’da Nestlé tarafından üretilir. ABD’de, sıvı, sıvı konsantre ve toz halde bulunur.[2] American Coffee-Mate, zencefilli kurabiye, Parisli bademli kreması ve nane şekeri de dahil olmak üzere 25’ten fazla çeşide sahiptir. Üretilmeyen çeşitler arasında Coffee-Mate Soyası ve Coffee-Mate Half&Half bulunmaktadır. Tür : içecek Sahibi : Nestlé Çıkış : 1961

Markanın sahibi Nestle, İsrail’in önde gelen gıda üreticisi Osem’in %53,8’ine sahip olan İsviçreli çok uluslu bir yiyecek ve içecek şirketidir. Aynı zamanda Nestle’nin, Gazze Şeridi’ne yaklaşık 2 km uzaklıktaki bir yerleşim yeri olan Sderot’ta bir Araştırma ve Geliştirme Merkezi bulunmaktadır.


Coffee Mate Almayın
Coffee Mate Satmayın
Coffee Mate Önermeyin


Alternatif Ürünler/Markalar Neler?

VIP Kahve Beyazlatıcı

Alternatif Öneri Gönder


Neden boykot edelim? Kanıt İtiraz Et


Coffee Mate boykot mu? Coffee Mate kimin? gibi sorulara bu sayfadan yanıt bulabilirsiniz.


Bu boykot’un daha geniş kitlelere yayılması ve farkındalık oluşturmak için lütfen aşağıdaki butonlarla paylaşın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları